Informacja o wynikach naboru

na stanowisko ds. promocji w Wydziale Promocji i Rozwoju

o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze

- stanowisko ds. promocji w Wydziale Promocji i Rozwoju

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww stanowisko została wybrana Pani  Milena Gawlik zamieszkała Włoszczowa.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Milena Gawlik legitymuje się wykształceniem wyższym z tytułem zawodowym magistra. Ukończyła Wyższą Szkołę Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach  -Wydział Nauk Ekonomicznych  na kierunku Ekonomia w specjalności Gospodarka turystyczna. Pani Milena Gawlik w okresie od dnia 26.01.2009r do 25.07.2009r odbywała przygotowanie zawodowe w Wydziale Promocji i Rozwoju tut. Starostwa. Następnie w okresie od dnia 10.08.2009r do dnia 09.02.2010r była zatrudniona w ramach prac interwencyjnych w/w Wydziale. Odbyte przygotowanie zawodowe i  okres zatrudnienia pozwolił jej na uzyskanie wiedzy i praktyki oraz doświadczenia a znajomość struktury organizacyjnej, specyfiki i zasad pracy Wydziału Promocji i Rozwoju pozwoli na bezpośrednie (bez okresu przyuczania) rozpoczęcie wykonywania obowiązków służbowych.

W ocenie Komisji Rekrutacyjnej w/w kandydatka wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem oraz uzyskała największa ilość punktów z egzaminu. Wybrana kandydatura  została uznana za spełniającą oczekiwania przedstawione w ogłoszeniu o naborze.

Włoszczowa, 2010-03-12

/-/ Ryszard Maciejczyk