Zawiadomienie Starosty Włoszczowskiego

Z A W I A D O M I E N I E

Na podstawie art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r.
– Prawo wodne (j.t. z 2006 r. Nr 129 poz. 902 z późn. zm.)

informuje, że w dniu 11.09.2009 r. na wniosek Gminy Kluczewsko zostało wszczęte postępowanie w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód dla potrzeb zbiornika wody stojącej w Kluczewsku, zlokalizowanego w obrębie działek oznaczonych w ewidencji gruntów nr nr  970 i 81, tj.:

- pobór wód powierzchniowych, za pośrednictwem doprowadzalnika
i przepustozastawki PP-2/80, z rzeki Czarnej Włoszczowskiej, spiętrzonej istniejącym w km 6+800 rzeki jazem betonowym,

- zrzut wody do starorzecza rzeki Czarnej Włoszczowskiej, stanowiącego działkę oznaczoną w ewidencji gruntów nr 514/1, obr. ewid. Kluczewsko, poprzez budowlę piętrząco-upustową    usytuowaną w obrębie działki o numerze ewidencyjnym 604, obr. ewid. Kluczewsko (pas drogowy drogi wojewódzkiej)

Włoszczowa, 6.10.2009 r.

Ryszard Maciejczyk