Informacja Starosty Włoszczowskiego

I N F O R M A C J A

z dnia 6 października 2009 r.

Starosta Włoszczowski, działając na podstawie art. 21 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. Nr 199 poz. 1227), podaje do publicznej wiadomości informację o zamieszczeniu w publicznie dostępnym wykazie danych o środowisku i jego ochronie, znajdującym się w Wydziale Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10 (pokój nr 315, tel. 041/394 49 75),  danych o wniosku Gminy Włoszczowa o udzielenie pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód dla potrzeb zbiornika wody stojącej w Kluczewsku, zlokalizowanego w obrębie działek oznaczonych w ewidencji gruntów nr nr  970 i 81, tj.:

-          - pobór wód powierzchniowych, za pośrednictwem doprowadzalnika i przepustozastawki PP-2/80, z rzeki Czarnej Włoszczowskiej, spiętrzonej istniejącym w km 6+800 rzeki jazem betonowym,

-          - zrzut wody do starorzecza rzeki Czarnej Włoszczowskiej, stanowiącego działkę oznaczoną w ewidencji gruntów nr 514/1, obr. ewid. Kluczewsko, poprzez budowlę piętrząco-upustową    usytuowaną w obrębie działki o numerze ewidencyjnym 604, obr. ewid. Kluczewsko (pas drogowy drogi wojewódzkiej).

Ryszard Maciejczyk

Krzysztof Rusek