2015-07-10

ZAWIADOMIENIE o wyłożeniu do wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego

Starosta Włoszczowski zawiadamia, że w lokalu Starostwa Powiatowego we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10, ( pokój nr 202, piętro I ) w terminie od 31.08.2015r. – 18.09.2015r. w godzinach od 8.00 do 15.00 , w dni robocze zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo-kartograficznego, opracowany w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie uzupełnienia baz danych ewidencyjnych o dane dotyczące budynków oraz aktualizacji istniejących danych ewidencyjnych dotyczących pola powierzchni i konturów użytków gruntowych oraz klas bonitacyjnych w zakresie użytków zabudowanych w obszarze obrębów ewidencyjnych : Brzeście, Ciemiętniki, Jakubowice, Januszewice, Kluczewsko, Komorniki, Komparzów, Miedziana Góra, Nowiny, Pilczyca, Rzewuszyce, Stanowiska, Zabrodzie, Zalesie gm. Kluczewsko.

Marcin Chamera