2015-11-16

Z A W I A D O M I E N I E - o czynnościach ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych

Zawiadomienie skierowane do Pana Jerzego Wytrycha, Pana Wacława Winczakiewicza, Pani Marianny Winczakiewicz, Pani Ewy Winczakiewicz, Pana Stanisława Skoczek, Pani Józefy Skoczek, Pana Józefa Lipniak, Pani Feliksy Lipniak, Pani Janiny Kudłata, Pani Władysławy Bugajna- osób, których miejsce zamieszkania jest nieznane i nie może przez to być dostarczone do rąk własnych. Po okresie 14 dni od daty wywieszenia niniejszego zawiadomienia i opublikowania w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego we Włoszczowie zawiadomienie to uważa się za skuteczne.