2006-05-11

Informacja Starosty Włoszczowskiego

Starosta Włoszczowski, działając na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 1 ustawy  z  dnia  27  kwietnia  2001 r. -  Prawo  ochrony środowiska  (Dz. U. Nr 62, poz. 627
z   późn.   zm.),      podaje      do       publicznej       wiadomości       informację     o zamieszczeniu  w publicznie dostępnym  wykazie  danych  o  środowisku i jego  ochronie,  znajdującym   się   w Wydziale Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska   Starostwa   Powiatowego   we  Włoszczowie,  ul.  Wiśniowa  10  (pokój nr 315,   tel. 041/3944975), danych o wniosku  Okręgowej Spółdzielni  Mleczarskiej  we  Włoszczowie, pow. włoszczowski,  woj. świętokrzyskie w sprawie udzielenia pozwolenia zintegrowanego dla instalacji do produkcji mleka lub wyrobów mleczarskich o zdolności przetwarzania ponad 200 ton mleka na dobę  w  zakresie   emisji   zanieczyszczeń  do   powietrza, wytwarzania   i odzysku odpadów oraz  wprowadzanie ścieków do ziemi.

Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z treścią wniosku w Wydziale Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska tut. Starostwa (adres jw.), w godzinach pracy urzędu (7.30 – 15.30) oraz  składać  wnioski  i  uwagi  w powyższej  sprawie  w terminie 21 dni licząc od dnia podania informacji do publicznej wiadomości.

/-/ Zbigniew Krzysiek

Sławomir Owczarek