2023-06-05

Obwieszczenie Dyrektra Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim

w sprawie zmiany decyzji z dn. 02.04.2021 r., znak: WA.ZUZ.3.421.194.2021.DM, którą udzielono pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych tj. likwidację odcinków rowów przydrożnych wraz z przepustami, przebudowę rowów przydrożnych, wykonanie rowów przydrożnych wraz z wykonaniem przepustów i zastawek w ciągu rowów przebudowanych i planowanych do wykonania oraz usługę wodną polegającą odprowadzeniu do urządzeń wodnych wód opadowych i roztopowych pochodzących z powierzchni drogi i ujętych w system kanalizacji deszczowej, realizowanych w ramach przedsięwzięcia pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 0401T w miejscowości Oleszno oraz dogi nr 0258T na odcinku Oleszno-Wola Świdzińska".

Pełna treść obwieszczenie znajduje się w poniższym pliku do pobrania