GKN.II.3431-12/07

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zgodnie z art. 92 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (jednolity tekst z 2006 r. Dz. U. Nr 164, poz. 1163 ze zm.) Zarząd Powiatu Włoszczowskiego informuje, że w wyniku przetargu nieograniczonego na wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków wraz ze zmianą oznaczeń gruntów zabudowanych oraz gruntów rolnych zabudowanych nie wykazanych dotychczas w ewidencji gruntów na części terenu gminy Włoszczowa na n/w obrębach w systemach informatycznych EWMAPA 7 wersji Windows (część graficzna) oraz EWOPIS (część opisowa) w ilości 2933 w tym do pomiaru 769 na terenie 12 obrębów gminy  Włoszczowa tj. Bebelno Kolonia, Bebelno Wieś, Boczkowice, Dąbie, Kąty,  Kuzki, Michałów, Nieznanowice, Ogarka, Przygradów, Rząbiec, Rogienice wybrał do realizacji  zamówienia ofertę najkorzystniejszą z najniższą ceną firmy Biuro Usług Geodezyjnych „GEOMAPA” Leszek Madetko ul. Okrzei 38/15, 28-300 Jędrzejów.

Bożena Gładyś
Bożena Gładyś (bg)