2007-11-08

Ogłoszenie - na dostawę i montaż urządzeń do monitoringu wizyjnego w Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Włoszczowski

Ogłoszenie – zaproszenie do składania ofert
na dostawę i montaż urządzeń do monitoringu wizyjnego
w Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych we Włoszczowie

Włoszczowa, 8 listopada 2007r.
PZE – A 68/2007

O G Ł O S Z E N I E

I.       Opis przedmiotu zamówienia:

1.    Kamera zewnętrzna – szt. 8.

2.    Kamera wewnętrzna – szt. 10.

3.    Rejestrator obrazu 8 kanałowy – szt. 2

4.    Rejestrator obrazu 4 kanałowy szt. 1

5.    Monitor kolorowy LCD 17 ‘ – szt. 3

6.    Dysk twardy 500 GB, nagrywarka CD – RW – szt. 1

7.    Dysk twardy 640 GB, nagrywa CD – RW – szt. 2.

W/w sprzęt winien spełniać następujące parametry:
- kamera zewnętrzna – kolorowa o rozdzielczości pozwalającej na identyfikację osób, obiektyw o zmiennej ogniskowej i przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
- kamera wewnętrzna – kolorowa o rozdzielczości pozwalającej na identyfikację osób, obiektyw o zmiennej ogniskowej,
- rejestrator obrazu – 8 kanałowy wyposażony w dysk twardy o pojemności 640 GB, z możliwością nagrywania na płytach CD – RW lub DVD – RW,
- rejestrator 4 kanałowy wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB,
z możliwością nagrywania obrazu na płytach CD – RW lub DVD – RW,
- monitor kolorowy LCD 17’.
Urządzenie utrwalające powinno spełniać wymogi określone Polską Normą PN – EN 50132 – 7 dla systemów dozorowanych CCTV.

Zestawy monitorujące dla poszczególnych jednostek oświatowych obejmują:

1)   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 12, 29-100 Włoszczowa, tel . (041)3942412 – kamera zewnętrzna - szt. 2, rejestrator 4 kanałowy – szt. 1, dysk twardy 500 GB, nagrywarka CD – RW – szt. 1, monitor – szt. 1, urządzenia dodatkowe niezbędne do zainstalowania systemu, bez wykonania instalacji, instrukcję eksploatacji systemu, przeszkolenie użytkownika.

2)   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa, tel. (041) 3942212 – kamera zewnętrzna – szt. 3, kamera wewnętrzna szt. – 5 rejestrator 8 kanałowy – szt. 1, dysk twardy 640 GB, nagrywarka CD – RW – szt. 1  monitor – szt. 1, urządzenia dodatkowe niezbędne do zainstalowania systemu, bez wykonania instalacji, instrukcję eksploatacji systemu, przeszkolenie użytkownika.

3)   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 23, 29-100 Włoszczowa, tel. (041) 3942777 – kamera zewnętrzna – szt. 3, kamera wewnętrzna szt. – 5 rejestrator 8 kanałowy – szt. 1, dysk twardy 640 GB, nagrywarka CD – RW – szt. 1  monitor – szt. 1, urządzenia dodatkowe niezbędne do zainstalowania systemu, bez wykonania instalacji, instrukcję eksploatacji systemu, przeszkolenie użytkownika.

Gwarancja systemu i sprzętu – min. 3 lata.
Serwisowanie i konserwacja systemu i urządzeń – min. 3 lata.

II.    Termin wykonania zamówienia: do 6 grudnia 2007r.

III.  Warunki wymagane od wykonawców

Wykonawcy składający ofertę winni posiadać niezbędną wiedzę
i doświadczenie w realizacji przedmiotu zamówienia, dysponować potencjałem technicznym i ludzkim pozwalającym na prawidłową realizację zadania.

IV.             Informacja o sposobie porozumienia się z Zamawiającego
z Wykonawcami:

Przedstawicielem Zamawiającego jest Stanisław Klapa – Dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, Tel (041) 3945596 oraz Dyrektorzy jednostek oświatowych wymienionych w pkt. I.

V.   Opis przygotowania oferty.

Oferta winna być sporządzona na formularzu określonym Zał. Nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
Oferent dołącza do oferty dokument potwierdzający wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie objętym przedmiotem zamówienia tj. wpis do rejestru działalności gospodarczej lub inny dokument.
Oferta może dotyczyć całości zamówienia, bądź jego części dla poszczególnych jednostek.

VI.             Miejsce oraz termin składania i otwierania ofert.

Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego – Powiatowy Zespół Ekonomiczno – Administracyjny we Włoszczowie,
ul. Koniecpolska 40, do dnia 14 listopada 2007r.  do godz. 14.00
w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem: „Zakup i montaż urządzeń do monitoringu wizyjnego”.

VII.          Kryterium wyboru oferty:Cena brutto wykonania instalacji: 90%,
Paramentry techniczne urządzeń systemu: 10%.

VIII.        Podstawowe warunki umowy:- podpisanie umowy: do 15 listopada 2007r.,
- wykonanie przedmiotu umowy: do 6 grudnia 2007r.,
- wystawienie faktury: do 10 grudnia 2007r.,
- kary umowne: 5% wartości przedmiotu zamówienia za każdy dzień zwłoki w wykonaniu zadania oraz 10% od wartości zamówienia za odstąpienie strony od umowy,
- określenie warunków gwarancji i serwisu,
- inne warunki dotyczące stron według Kodeksu Cywilnego.

Załączniki:
formularz ofertowy.