Założenie numerycznej mapy ZUDP

Znak: GKN.II.3431-56 /07

do jednostek wykonawstwa geodezyjnego

posiadających stosowne uprawnienia zawodowe

Zarząd Powiatu zamierza zlecić bez stosowania przepisów ustawy  z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych wykonanie założenia katalogu warstw wektorowych zawierających uzgodnione przez Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej usytuowanie projektowanych sieci uzbrojenia terenu na terenie powiatu włoszczowskiego - dokładne określenie zakresu i celu opracowania znajduje się w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia: od dnia zawarcia umowy  do dnia 30 kwietnia 2008r.

Warunki wymagane od wykonawców:

1. Wykonawcy składający ofertę winni posiadać niezbędną wiedzę i doświadczenie w realizacji przedmiotu zamówienia, dysponować potencjałem technicznym i ludzkim pozwalającym na prawidłową realizację zadania.
  2. Dokument potwierdzający wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie objętym przedmiotem zamówienia tj. aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji  działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert –złożone w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez osobę uprawnioną .
  3. Wymagane uprawnienia zawodowe w zakresie pomiarów sytuacyjno- wysokościowych, niezbędne do wykonania zamówienia, a także wykonywania  przez nich czynności. Do ofert należy dołączyć   -  kserokopię dokumentu potwierdzającego fakt posiadania uprawnień potwierdzonej za zgodność z  oryginałem przez osobę uprawnioną

Informacja o sposobie porozumienia się z Zamawiającego z Wykonawcami:

Osobami uprawnionymi do porozumienia się z Wykonawcami w imieniu Zamawiającego są:

• Paweł Kowalczyk Tel. Faks (041) 39-44-945,
  • Bożena Gładyś  Tel. (041) 39-44-997

Adres poczty elektronicznej  geo2613@pro.onet.pl

Kryterium wyboru oferty:

Cena brutto  100%,Mając na uwadze dbałość o finanse publiczne tut. organu, zwracam się z prośbą do jednostek wykonawstwa geodezyjnego zainteresowanych wykonaniem powyższej pracy o zapoznanie się z ilością treści zawartej na mapach ZUDP, które się znajdują w PODG i K Starostwa Powiatowego we Włoszczowe ul. Wiśniowa 10  a następnie o złożenie oferty z załącznikami z powołaniem się na znak niniejszego pisma zawierającej :

1. Wartość netto i brutto za wykonanie pracy
  2. Oświadczenie o potwierdzeniu dotrzymania terminu wykonania prac wymienionego powyżej
  3. Oświadczenia o zapoznaniu się z zakresem i ilością prac do wykonania
  4. Dokument potwierdzający fakt posiadania uprawnień zawodowych w/w.
  5. Aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert –złożone w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez osobę uprawnioną
  6. Kserokopia dokumentu potwierdzającego fakt posiadania uprawnień w/w potwierdzona za zgodność z  oryginałem przez osobę uprawnioną.

Oferty z załącznikami należy przesłać na piśmie w zamkniętych kopertach (opakowaniach) zawierające nazwę, adres Wykonawcy oraz Zamawiającego oraz oznaczenie „ OFERTA – NA  ZAŁOŻENIE NUMERYCZNEJ MAPY ZUDP” do dnia 15.01.2008. do godz.l2.00  na adres: Starostwo Powiatowe ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa lub składać w Starostwie Powiatowym w pok. 325, II piętro (sekretariat) do dnia 15.01.2008r.do godz. 12.00.

1)

Otwarcie ofert nastąpi w tym samym dniu tj. 15.01.2008r. o godz. 12.15 (pok.319), II piętro Starostwa Powiatowego.

Bożena Gładyś (bg)