ZAPYTANIE OFERTOWE - Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 28.07.2009

na wykonanie aktualizacji użytków i gleboznawczej klasyfikacji gruntu w działce nr 2002/5 położonej w Kielcach ob. 0007 przy ul. Witosa.

GKN.II.3431-32/09

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 28.07.2009

na wykonanie aktualizacji użytków i gleboznawczej klasyfikacji gruntu w działce nr 2002/5 o pow. 2,0230 ha położonej w Kielcach ob. 0007 przy ul. Witosa, niezbędnej do aktualizacji operatu ewidencji gruntów.

I. Opis prac do wykonania:

Należy dokonać aktualizacji operatu ewidencyjnego w zakresie użytków i gleboznawczej klasyfikacji gruntu.

W zakres prac będzie wchodzić dokonanie pomiaru granic zmienionych użytków i klas gruntu, wykonanie stosownych obliczeń powierzchni oraz sporządzenie dokumentacji niezbędnej do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów.

Przekwalifikowanie użytków i dokonanie klasyfikacji zmienionych użytków powinno nastąpić w ramach stosowanej procedury zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4.06.1956 roku w sprawie klasyfikacji gruntów (Dz.U. Nr 19, poz. 97 z późn. zm.).

II. Termin wykonania zamówienia – do 30.09.2009 r.

III. Wymagania jakie muszą spełniać Wykonawcy:

W wykonywaniu zamówienia mogą uczestniczyć osoby, podmioty gospodarcze posiadające osoby zdolne do wykonywania zamówienia w powyższym zakresie tj. posiadające uprawnienia zawodowe geodezyjne w zakresie 1 lub 2 – geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne, lub rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz posiadające upoważnienie Wojewody Świętokrzyskiego do wykonywania prac z zakresu gleboznawczej klasyfikacji gruntów na terenie województwa świętokrzyskiego.

IV. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1.Kserokopia uprawnień zawodowych geodezyjnych w zakresie 1 lub 2 – geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne, lub rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych

2.Kserokopia upoważnienia Wojewody Świętokrzyskiego do wykonywania prac z zakresu gleboznawczej klasyfikacji gruntów na terenie województwa świętokrzyskiego.

Wymagana kserokopia uprawnień i upoważnienia potwierdzona przez Wykonawcę „za zgodność z oryginałem”.

3. W przypadku, gdy Wykonawca wskazał osoby, którymi będzie dysponował zobowiązany jest do załączenia pisemnego zobowiązania osoby, która będzie uczestniczyć w wykonaniu zamówienia.

V.  Kryteria oceny ofert: najniższa cena

VI.  Oferta z załącznikiem winna zawierać:

1.      nazwisko, imię wykonawcy

2.      nazwę przedmiotu zamówienia

3.      cenę netto i brutto za wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej

VII. Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętej kopercie z oznaczeniem
   „Oferta na aktualizację użytków i klas w działce nr 2002/5 o pow. 2,0230 ha położonej w Kielcach ob. 0007 przy ul. Witosa,  z dopiskiem nie otwierać przed godz. 13.00 dnia 18.08.2009r.” na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowe, ul. Wiśniowa 10, 29–100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).

VIII. Termin składania ofert – do dnia 18.08.2009 do godz. 13.00.

IX. Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, II piętro w dniu 18.08.2009 r. o godz. 13.15.

X.   Osoby uprawnione do porozumiewania się z Wykonawcami:

Adam Wojtasik tel. (041) 39-44-953 lub Krystyna Ziental, tel. (041) 39-44-997.

Ryszard Maciejczyk

Bożena Gładyś