2009-10-02

ZAPYTANIE OFERTOWE - Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 28.09.2009

na wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej koniecznej do aktualizacji ewidencji gruntów dotyczącej gruntu zajętego pod część drogi powiatowej położonej w obrębie Żelisławiczki, gm. Secemin.

GKN.II.3431-46/09

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 28.09.2009

I. Opis obiektu

1.   Długość pasa drogowego do pomiaru -1100m.

2.   Ilość działek wchodzących w skład pasa drogowego z mapy ewidencyjnej - 23 szt.

3.      Ilość działek do wydzielenia gruntu faktycznie zajętego pod drogę – 11szt.

4.   Ilość działek do wydzielenia gruntu zajętego przez osoby fizyczne z pasa drogowego – 3 szt.

II. Zakres prac do wykonania:

1.      Zbadać stan prawny działek objętych opracowaniem.

2.      Dokonać pomiaru gruntu faktycznie zajętego pod pas drogowy z pomiarem trwałych elementów zagospodarowania terenu (ogrodzeń, rowów, itp.).

3. Wykonać mapę w skali 1:1000 w formie analogowej z wykazem zmian gruntowych i wykazem synchronizacyjnym, na której wykazać:

a) przebieg granic faktycznego pasa drogowego

b) przebieg granic działek zajętych pod drogę z mapy ewidencyjnej

c) przebieg granic działek zajętych pod przedmiotową drogę a nie wykazanych na  mapie ewidencji gruntów

4.  Wykonać numeryczną mapę w formacie umożliwiającym import do prowadzonej przez zleceniodawcę bazy działek Ewmapa pozyskując współrzędne punktów granicznych w wyniku wektoryzacji – celem przekazania do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Do operatu technicznego dołączyć nośnik informatyczny zawierający numeryczną mapę do aktualizacji ewidencji gruntów.

Przed złożeniem oferty należy zapoznać się z materiałami dotyczącymi zamówienia
i złożyć oświadczenie o zapoznaniu się dokumentami w przedmiotowej sprawie.

Sposób wykonania mapy, wykazu oraz uwag na mapie należy uzgodnić
z zamawiającym.

III. Termin wykonania zamówienia do dn. 22.12.2009 r.

IV. Dokumenty jakie muszą dostarczyć Wykonawcy:

1. kserokopia uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 2  potwierdzona za  zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.

V.   Kryteria oceny ofert: najniższa cena za wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej.

VI.   Oferta z załącznikiem winna zawierać:

1.      nazwisko, imię wykonawcy

2.      nazwę przedmiotu zamówienia

3.      cenę netto i brutto za wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej

4.   oświadczenie o zapoznaniu się dokumentami w przedmiotowej sprawie.

VII.  Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętych kopertach z oznaczeniem
           „OFERTA na wykonanie dokumentacji geod. – karto. dotycząca części drogi powiatowej położonej w Żelisławiczkach, gm. Secemin,” z dopiskiem nie otwierać przed godz. 11.00 dn. 15.10.2009r. na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29 – 100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).

VIII.   Termin składania ofert – do dnia 15.10.2009 do godz. 11.00.

IX.      Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, II piętro w dniu 15.10.2009 r. o godz. 11.15.

X.       Osoby do kontaktowania:  Bożena Gładyś,  pok. 203,  I piętro        Starostwa Powiatowego tel. (041) 39-44-997, Adam Wojtasik, pok. 201, I piętro Starostwa tel. (041) 39-44-953.

Ryszard Maciejczyk