ZAPYTANIE OFERTOWE - Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 01.10.2009

na aktualizację treści numerycznej mapy zasadniczej prowadzonej w systemie informatycznym EWMAPA na podstawie jednostkowych dokumentacji geodezyjno-kartograficznych z terenu powiatu włoszczowskiego wraz z włączeniem zinwentaryzowanych budynków do bazy obiektowej.

GKN.II.3431-44/09

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 01.10.2009

Zakres opracowania

1.      Operaty z inwentaryzacji powykonawczej łącznie 115 szt. w tym:

-  98 operaty jednostkowe

- 17 operatów  o znacznej ilości pikiet od 100-1783 pikiety  (wykaz operatów obszernych na załączniku Nr 1 do zapytania ofertowego)

2.   Operaty z aktualizacji mapy zasadniczej – 153 szt.

Razem operatów - 268 szt.

Prace mogą być wykonywane w siedzibie zamawiającego bezpośrednio na źródłowych bazach mapy zasadniczej lub poza siedzibą zamawiającego w technologii import - eksport do modyfikacji z importowaniem edytowanych danych i aktualizacją mapy numerycznej w siedzibie zamawiającego.

II. Termin wykonania zamówienia – do 15 stycznia 2010 r.

III.  Dokumenty i oświadczenia jakie muszą dostarczyć Wykonawcy:

1. Aktualny odpis z właściwego rejestru, albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji  działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż  6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

2. Kserokopia uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 1 potwierdzona za  zgodność z oryginałem przez Wykonawcę

3.  Oświadczenie o zapoznaniu się z operatami objętymi niniejszym zamówieniem.

IV.  Kryteria oceny ofert: najniższa cena

V. Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętej kopercie z oznaczeniem
   Oferta na aktualizację treści numerycznej mapy zasadniczej z dopiskiem nie otwierać przed godz. 11.00 dnia 19.10.2009r.” na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29–100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).

VI.   Termin składania ofert – do dnia 19.10.2009 do godz. 11.00.

VII.  Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, II piętro w dniu 19.10.2009 r. o godz. 11.15.

VII.  Osoby uprawnione do porozumiewania się z Wykonawcami

- w sprawach proceduralnych  – Bożena Gładyś, tel. (041) 39-44-997

- w sprawach merytorycznych – Paweł Kowalczyk tel. (041) 39-44-945.

Ryszard Maciejczyk

Bożena Gładyś