2010-01-21

ZAPYTANIE OFERTOWE - Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 20.01.2010r.

na wprowadzenie zmian w części opisowej operatu ewidencji i budynków w obrębach Powiatu Włoszczowskiego w systemie informatycznym EWOPIS WINDOWS i REJCEN.

GKN.II.3431-4/10

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 20.01.2010r.

I. Ilość dokumentów do wprowadzenia:

1.      aktów notarialnych – 280 szt.

2.      zawiadomień z Wydziału Ksiąg Wieczystych – 550 szt.

Rzeczowy zakres prac określony został w załączniku Nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.

II.  Miejsce wykonywania usługi : siedziba Starostwa Powiatowego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa.

III.  Termin realizacji zamówienia – od daty zawarcia umowy do 22 marca 2010 r.

IV.        Kryteria oceny ofert: najniższa cena za wprowadzenie jednej zmiany na podstawie jednego dokumentu (aktu notarialnego) – dowodu zmiany w jednym obrębie ewidencyjnym ( ze współczynnikiem 1.0).

V.  Do ceny wykonania zmiany w jednym obrębie ewidencyjnym zastosowanie mieć będą współczynniki:

a.             dla zmiany na podstawie aktu notarialnego przyjmuje się cenę w pełnej wysokości wynikającą z oferty – 1.0

b.            dla zmiany na podstawie aktu notarialnego zawierającego cenę lub wartość nieruchomości podlegającej również wprowadzeniu w programie
REJCEN przyjmuje się cenę ze współczynnikiem – 1.3

c.             dla zmiany na podstawie zawiadomienia z Wydziału Ksiąg Wieczystych
i na podstawie wyciągu z operatu szacunkowego przyjmuję się cenę z współczynnikiem – 0.4

VI.        Cena usługi zostanie określona na podstawie faktycznie wykonanych jednostek przy zastosowaniu ww. współczynników.

VII.     Dokumenty jakie muszą dostarczyć Wykonawcy:

a.       Aktualny odpis z właściwego rejestru, albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wystawione nie wcześniej niż
6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

b.      Kserokopia uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 2, potwierdzona za zgodność z oryginałem przez wykonawcę.

c.       Oświadczenie wykonawcy o znajomości programu EWOPIS i REJCEN niezbędnym do wykonania zamówienia .

VIII.   Oferta z załącznikami winna zawierać:

1.      nazwisko, imię wykonawcy

2.      nazwę przedmiotu zamówienia

3.      cenę netto i brutto za wprowadzenie jednej zmiany na podstawie jednego dokumentu (aktu notarialnego) – dowodu zmiany w jednym obrębie.

IX. Ofertę z załącznikami należy składać w zamkniętej kopercie z oznaczeniem
„Oferta na wprowadzenie zmian w ewidencji gruntów ”z dopiskiem
nie otwierać przed godz. 11.00 dnia 04.02.2010r.
na adres : Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa, lub w sekretariacie Starostwa Powiatowego we Włoszczowie pok. 325 (II piętro).

X. Termin składania ofert – do dnia 04.02.2010r. do godz. 11.00.

XI.  Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, I piętro w dniu 04.02.2010r. o godz. 11.15.

XII.     Osoba uprawniona do porozumiewania się z Wykonawcami: - Adam Wojtasik Geodeta Powiatowy tel. (041) 39-44-953

WICESTAROSTA

Zbigniew Krzysiek