ZAPYTANIE OFERTOWE - Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 02.08.2010

na aktualizację treści rastrowo-numerycznej mapy zasadniczej prowadzonej w systemie informatycznym EWMAPA na podstawie jednostkowych dokumentacji geodezyjno-kartograficznych z obrębu Świdno, gm. Krasocin wraz z włączeniem zinwentaryzowanych budynków do bazy obiektowej i zmiany użytków gruntowych.

GKN.II.3431-30/10

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 02.08.2010

Zakres opracowania

1.   Operaty z inwentaryzacji powykonawczej - 6 szt.

2.   Operaty z aktualizacji mapy zasadniczej – 7  szt.

Razem operatów - 13 szt.

Wykaz operatów z ilością pikiet stanowi Załącznik Nr 1  do niniejszego zapytania

Prace będą wykonywane w siedzibie zamawiającego bezpośrednio na źródłowych bazach mapy zasadniczej.

II. Termin wykonania zamówienia – do 31 sierpnia 2010 r.

III.       Wymagania  jakie musi spełniać Wykonawca:

Do realizacji zamówienia Wykonawca winien posiadać uprawnienia zawodowe w zakresie pierwszym (geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne) lub w przypadku nie posiadania żądanych uprawnień będzie dysponował osobą, która będzie pełnić funkcję inspektora nadzoru z zakresu geodezji i kartografii posiadającą ww.  uprawnienia.

IV. Dokumenty i oświadczenia  jakie muszą dostarczyć Wykonawcy:

1. Aktualny odpis z właściwego rejestru, albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji  działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru  lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż  6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

2.   Kserokopia uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 1 potwierdzona za  zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.

3.  Pisemne zobowiązanie innego podmiotu do oddania Wykonawcy do dyspozycji osoby z wymaganymi uprawnieniami z zakresu 1 oraz pełnienia funkcji inspektora nadzoru z zakresu geodezji i kartografii.

4.   Oświadczenie o posiadaniu niezbędnej wiedzy do realizacji przedmiotu zamówienia.

5.   Oświadczenie o zapoznaniu się z operatami objętymi niniejszym zamówieniem.

V.  Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

VI. Oferta z załącznikiem winna zawierać:

1.      nazwisko, imię wykonawcy

2.      nazwę przedmiotu zamówienia

3.      cenę netto i brutto za wykonanie ww. aktualizacji

VII. Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętej kopercie z oznaczeniem
   Oferta na aktualizację treści rastrowo- numerycznej mapy zasadniczej z dopiskiem nie otwierać przed godz. 11.00 dnia 17.08.2010 r.” na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29–100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).

VIII.   Termin składania ofert – do dnia 17.08.2010 do godz. 11.00.

IX.  Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, II piętro w dniu 17.08.2010 r. o godz. 11.15.

X.  Osoba uprawniona do porozumiewania się z Wykonawcami – Adam Wojtasik  pok. 202,  I piętro Starostwa Powiatowego tel. (041) 39-44-953.

STAROSTA WŁOSZCZOWSKI

Ryszard Maciejczyk