ZAPYTANIE OFERTOWE - Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 16.08.2010

na wykonanie operatu szacunkowego określającego wartość prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej i wartość prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Stojewsku, gm. Krasocin, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka Nr 357 o pow. 0,80 ha, stanowiącej własność Skarbu Państwa. Powyższy operat jest niezbędny do ustalenia opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności.

GKN.II.3431-32/10

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 16.08.2010

I. Termin wykonania zamówienia: 20 wrzesień 2010 r.

II.  Dokumenty jakie muszą dostarczyć Wykonawcy:

1. kserokopia aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej  potwierdzona za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę

III.   Kryteria oceny ofert: najniższa cena za wykonanie operatu szacunkowego.

IV.   Oferta z załącznikiem winna zawierać:

1.   nazwisko, imię wykonawcy i adres

1. nazwę przedmiotu zamówienia
  2. cenę netto i brutto za wykonanie operatu

V.  Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętej kopercie z oznaczeniem
„OFERTA na wykonanie operatu szacunkowego dla działki 357 położonej
w Stojewsku” z dopiskiem nie otwierać przed godz. 11.00 dn. 01.09.2010r.
na adres:
Starostwo Powiatowe we Włoszczowe, ul. Wiśniowa 10, 29 – 100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).

VI.    Termin składania ofert – do dnia 01.09.2010 do godz. 11.00.

VII. Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, I piętro w dniu 01.09.2010 r. o godz. 11.25.

VIII. Osoba do kontaktowania: Krystyna Ziental, pok. 204, I piętro Starostwa Powiatowego, tel. (041) 39-44-997.

STAROSTA WŁOSZCZOWSKI

Ryszard Maciejczyk