2010-08-19

Zapytanie ofertowe Zarządu Powiatu Włoszczowskiego Znak: GKN.II.3431-33/10 z dnia 18.08.2010.

na wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej niezbędnej do aktualizacji ewidencji gruntów odnośnie działki nr 11 (rów) położonej na terenie obrębu Wojciechów, gm. Krasocin polegającej na wykonaniu prac kameralnych bez pomiaru na gruncie.

GKN.II.3431-33/10

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 18.08.2010

I.  Opis prac do wykonania:

1. Zbadać stan prawny nieruchomości.
2 Wyodrębnić z działki nr 11 części będących we władaniu poszczególnych osób fizycznych
i prawnych zgodnie z załączonym załącznikiem graficznym.
Z działki nr 11 powstaną 2 działki.
3. Sporządzić mapę sytuacyjną z wykazem zmian gruntowych, w którym wykazać jako władającego wyodrębnioną działką stanowiącą rów osobę, która posiada tytuł prawny do nieruchomości sąsiadującej z wydzieloną działką i faktycznie władającą gruntem będącym przedmiotem wyłączenia.
4. Powyższą dokumentację wykonać stosując przepisy i standardy obowiązujące przy założeniu ewidencji gruntów obrębu Wojciechów.
II. Termin wykonania zamówienia do dnia 12.10.2010 r.
III. Dokumenty jakie muszą dostarczyć Wykonawcy:

1. kserokopia uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 2 potwierdzona za  zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.
IV.  Kryteria oceny ofert: najniższa cena za wykonanie dokumentacji geodezyjno-  kartograficznej.
V.   Oferta z załącznikiem winna zawierać:1.      nazwisko, imię wykonawcy
2.      nazwę przedmiotu zamówienia
3.      cenę netto i brutto za wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej
VI. Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętej kopercie
z oznaczeniem „OFERTA na wykonanie dokumentacji dotyczącej dz. Nr 11 położonej w Wojciechowie” z dopiskiem  nie otwierać przed godz. 11.00 dn. 03.09.2010r. na adres:
Starostwo Powiatowe we Włoszczowe, ul. Wiśniowa 10, 29–100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).
VII.  Termin składania ofert – do dnia  03.09.2010 r. do godz. 11.00.
VIII.Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, II piętro w dniu 03.09.2010 r. o godz. 11.25.
IX.  Osoba uprawniona do porozumiewania się z Wykonawcami
Anna Tanasiewicz  pok. 202, I piętro Starostwa  Powiatowego