2010-11-29

ZAPYTANIE OFERTOWE - Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 25.11.2010 r.

na wykonanie opinii określającej średnią wartość za 1m 2 gruntów zajętych pod drogi publiczne – powiatowe na terenie powiatu włoszczowskiego w poszczególnych gminach tj.: Włoszczowa, Krasocin, Kluczewsko, Secemin i w mieście Włoszczowa stanowiących własność Powiatu Włoszczowskiego. Powyższa wartość gruntów niezbędna jest do ewidencji księgowej.

GKN.II.3431-49/10

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 25.11.2010 r.

Przed złożeniem oferty należy zapoznać się z wykazem działek oraz mapami zawierającymi przebieg dróg powiatowych znajdującymi się w pok. 203, I piętro Starostwa Powiatowego.

I.   Termin wykonania zamówienia: 20 grudzień 2010 rok.

II.  Dokumenty, które muszą dostarczyć Wykonawcy:

1. kserokopia aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej  potwierdzona za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę

2.  kserokopia dokumentu potwierdzająca posiadane uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego potwierdzona za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.

3.  oświadczenie o zapoznaniu się z wykazem działek i mapami.

III.   Kryteria oceny ofert: najniższa cena za wykonanie opinii.

IV.   Oferta z załącznikiem winna zawierać:

1.      nazwisko, imię wykonawcy

2.      nazwę przedmiotu zamówienia

3.      cenę netto i brutto za wykonanie opinii

4.  dokumenty wymienione w pkt II.

V. Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętej kopercie z oznaczeniem
„OFERTA na wykonanie opinii” z dopiskiem nie otwierać przed godz. 11.00 dn. 10.12.2010r. na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowe, ul. Wiśniowa 10, 29 – 100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).

VI.    Termin składania ofert – do dnia 10.12.2010 do godz. 11.00.

VII. Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, I piętro w  dniu 10.12.2010 r. o godz. 11.15.

VIII.  Osoba do kontaktowania: Bożena Gładyś, pok. 203, I piętro Starostwa Powiatowego, tel. (041) 39-44-997.

STAROSTA WŁOSZCZOWSKI

Ryszard Maciejczyk