ZAPYTANIE OFERTOWE - Starosty Włoszczowskiego z dnia 28.02.2011

na wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej niezbędnej do uzgodnienia treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym działek oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków Nr 3572/1 i 3572/2 położonych we Włoszczowie obręb 05.

Znak: GKN.V. 272.6.2011.BG

ZAPYTANIE OFERTOWE

Starosty Włoszczowskiego z dnia 28.02.2011

I. Opis prac do wykonania

1. Zbadać stan prawny w księdze wieczystej Nr 1147 Nr 2997 oraz w księdze hipotecznej Hip 101.

2. Z uwagi na niezgodność granic nieruchomości wykazanych w ewidencji gruntów i budynków z granicami nieruchomości o pow. 545 m2 wykazanymi na planie nieruchomości pod nazwą ”Włoszczowa hip. 101”sporządzonym w 1946 r. pod Nr 18 znajdującym się w księdze hipotecznej Hip 101 ustalić przebieg granic na gruncie zgodnie z wyżej opisanym planem, a następnie zamarkować punkty palikami drewnianymi bądź bolcami metalowymi ze sporządzeniem opisów topograficznych i dokonaniem ich pomiaru.

3. Wykonać mapę sytuacyjną w skali 1:250 przedmiotowej nieruchomości niezbędnej do uzgodnienia treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym ww. działek wraz z wykazem zmian gruntowych oraz wykazem synchronizacyjnym.

4. Sposób wykonania mapy, wykazu synchronizacyjnego oraz uwag na mapie należy uzgodnić z zamawiającym.

II. Termin wykonania zamówienia – 2 miesiące od dnia zawarcia umowy.

III. Wymagania, jakie musi spełniać Wykonawca:

Do realizacji zamówienia Wykonawca winien posiadać uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 2 (rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

IV. Kryteria oceny ofert: najniższa cena za wykonanie dokumentacji geodezyjno- kartograficznej.

V. Dokumenty jakie muszą złożyć wraz z ofertą Wykonawcy:

1. Aktualny odpis z właściwego rejestru, albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji  działalności gospodarczej potwierdzone za  zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.

2. Kserokopia uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 2 potwierdzona za  zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.

VI. Oferta z załącznikiem winna zawierać:

1.      nazwisko, imię wykonawcy

2.      nazwę przedmiotu zamówienia

3.      cenę netto i brutto za wykonanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej

VII. Ofertę z załącznikiem należy składać w zamkniętej kopercie z oznaczeniem
Oferta na wykonanie dokumentacji geod. – kart. niezbędnej do uzgodnienia treści KW z rzeczywistym stanem prawnym z dopiskiem nie otwierać przed godz. 11.00 dnia 15.03.2011r.” na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29–100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 ( II piętro).

VIII. Termin składania ofert – do dnia 15.03.2011 do godz. 11.00.

IX.  Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, II piętro w dniu  15.03.2011 r. o godz. 11.15.

X. Osoba uprawniona do porozumiewania się z Wykonawcami – Adam Wojtasik  pok. 201,  I piętro Starostwa Powiatowego we Włoszczowie -  tel. (041) 39-44-953.

Zbigniew Matyśkiewicz

Załączniki: