Zarząd Powiatu Włoszczowskiego zaprasza do składania ofert

na wynajem lokalu użytkowego Nr 109 o powierzchni 10,29m2 znajdującego się na parterze w budynku Starostwa Powiatowego we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 10 na okres 3 lat z przeznaczeniem na  działalność handlowo-usługową.

AG.2501.20.2011.I

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego

zaprasza do składania ofert

1. Czynsz

Cenę wywoławczą czynszu za najem za 1 m2 powierzchni użytkowej lokalu ustala się na kwotę 22zł miesięcznie (netto).
Oferent proponuje stawkę czynszu najmu za 1m2 (netto) powierzchni użytkowej pomieszczenia.

Oprócz czynszu najemca będzie ponosił dodatkowe opłaty z tytułu korzystania
za świadczenia dodatkowe (energia elektryczna, woda, ścieki, sprzątanie części wspólnej budynku, podatek od nieruchomości).

Stawka czynszu najmu lokalu będzie podlegać waloryzacji w oparciu o wskaźnik wzrostu cen i usług konsumpcyjnych ogłaszany przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego
w okresach nie krótszych niż jeden rok.

2. Przeznaczenie lokaluLokal przeznaczony jest na działalność handlowo-usługową.

3. Kryterium wyboru

Wybór najkorzystniejszej oferty o najwyższej zaproponowanej kwocie stawki czynszowej za 1m2 powierzchni użytkowej lokalu.

4. Forma i termin składania ofert

Pisemne oferty winny zawierać:

a) pełną nazwę (dane osobowe) oferenta + adres zamieszkania oraz rodzaj działalności jaka będzie prowadzona w wynajmowanym lokalu.

b) proponowaną cenę za 1 m2 powierzchni użytkowej wynajmowanego lokalu( netto).

c) parafowany projekt umowy.

d) oświadczenie, iż oferent zapoznał się z przedmiotem najmu i że nadaje się
on do prowadzonej działalności.

e) oświadczenie lub zaświadczenie o niezaleganiu o opłatach z tytułu ZUS, Urzędu Skarbowego.

Oferty należy składać w formie pisemnej w Starostwie Powiatowym
we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10, pokój 325 (sekretariat II piętro) w zaklejonej kopercie
z napisem: „Oferta na wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 10,29m2 znajdującego się na parterze w budynku Starostwa Powiatowego we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 10
na okres 3 lat z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową”.

Ofertę należy sporządzić na załączonym formularzu ofertowym.

Termin składania ofert upływa z dniem 5 sierpnia 2011r. o godz. 1200 .

Otwarcie ofert  nastąpi w dniu 5 sierpnia 2011r. o godz. 1215  w Starostwie Powiatowym
we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10, pokój 319.

Zastrzega się prawo unieważnienia postępowania w każdym etapie bez podania przyczyny.

Informacje o przedmiocie najmu, druk oferty oraz projekt umowy najmu można otrzymać
w siedzibie Starostwa Powiatowego we Włoszczowie Wydział  Administracyjno-Gospodarczy,
I piętro pokój 226.

Ponadto informacje są udzielane pod numerem tel. 41 39 44 977 od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30.

Włoszczowa, dnia 06.07.2011r.

Zbigniew Matyśkiewicz