2011-10-31

ZAPYTANIE OFERTOWE - Starosty Włoszczowskiego z dnia 28.10.2011 r.

na wykonanie dokumentacji geodezyjno kartograficznej niezbędnej do prowadzonego postępowania administracyjnego w sprawie zmian w ewidencji gruntów obrębu Kurzelów gm. Włoszczowa polegających na doprowadzeniu do zgodności ze stanem prawnym zapisów operatu ewidencji gruntów i budynków odnośnie stanu prawnego oraz granic i powierzchni działek nr 2346, 595, 824 stanowiących drogi o różnych kategoriach (część drogi powiatowej Nr 0246 Kurzelów-Jeżowice (ul. Wojska Polskiego) oraz drogi niezaliczonej do kategorii dróg publicznych (ul. Buczka).

GKN.V.272.22.2011.BG

ZAPYTANIE OFERTOWE

Starosty Włoszczowskiego z dnia   28.10.2011 r.

Powyższą dokumentację wykonać w wyniku prac kameralnych, bez pomiaru na gruncie stosując przepisy i standardy obowiązujące przy aktualizacji ewidencji gruntów obrębu Kurzelów.

W wyniku opracowania:

z działki Nr 2346 powstaną dwie działki ewidencyjne,

z działki 959 powstaną dwie działki ewidencyjne,

z działki 824 powstaną trzy działki ewidencyjne.

I.  Zakres prac do wykonania:

1. Zbadać w Sądzie Rejonowym we Włoszczowe stan prawny nieruchomości będących przedmiotem opracowania.

2. Z przedmiotowych działek wyodrębnić część gruntu znajdującego się pod drogą powiatową.

3.  Na podstawie wykonanych czynności skompletować dokumentację geodezyjną, przeznaczoną do włączenia do PZGiK we Włoszczowie zawierającą w szczególności:

- wykaz współrzędnych punktów granicznych nowych linii granicznych pozyskanych w sposób graficzny,

- wykaz zmian gruntowych i budynkowych dotyczące zaistniałych zmian,

- mapę sytuacyjną nieruchomości będących przedmiotem opracowania.

4. W przypadku stwierdzenia przez wykonawcę w trakcie prowadzenia prac nowych faktów (stanów faktycznych lub prawnych) mających wpływ na wynik pracy geodezyjnej należy ustalić z zamawiającym sposób ich realizacji.

5. Sposób wykonania mapy, wykazu oraz uwag na mapie należy uzgodnić z zamawiającym.

Przed złożeniem oferty należy zapoznać się z materiałami, dokumentami oraz wyjaśnieniami zamawiającego dotyczącymi wykonania zamówienia i złożyć oświadczenie o zapoznaniu się z dokumentami, materiałami oraz z wyjaśnieniami w przedmiotowej sprawie.

II. Termin wykonania zamówienia do dnia 15.12.2011 roku.

III. Dokumenty jakie muszą dostarczyć Wykonawcy:

1. kserokopia uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 2 potwierdzona za  zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.

IV.   Kryteria oceny ofert: najniższa cena za wykonanie dokumentacji geodezyjno kartograficznej.

V.   Oferta z załącznikiem winna zawierać:

1.      nazwisko, imię wykonawcy

2.      nazwę przedmiotu zamówienia

3.      cenę netto i brutto za wykonanie dokumentacji geodezyjno kartograficznej

4.      oświadczenie o zapoznaniu się dokumentami, materiałami oraz wyjaśnieniami    zamawiającego w przedmiotowej sprawie.

5.      kserokopię dokumentu wymienionego w pkt. III.

VI. Ofertę z załącznikami należy składać w zamkniętych kopertach z oznaczeniem  „OFERTA na wykonanie dokumentacji geodezyjno kartograficznej dla dz. nr:   2346, 959, 824 położonych w Kurzelowie, gm. Włoszczowa z dopiskiem nie otwierać przed godz. 11.00 dn. 14.11.2011r.’’ na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29 – 100 Włoszczowa lub składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego pok. 325 (II piętro).

VII.    Termin składania ofert – do dnia 14.11.2011 r. do godz. 11.00.

VIII.  Otwarcie ofert – nastąpi w siedzibie Zamawiającego w pok. 203, I piętro w dniu 14.11.2011 r. o godz. 11.25.
IX.      Osoba do kontaktowania się : Marek Kościołek, pok. 202,  I piętro Starostwa Powiatowego tel. (041) 39-44-997.

STAROSTA WŁOSZCZOWSKI

/-/ Zbigniew Matyśkiewicz