2005-07-15

Wynajem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową.

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego

29-100 Włoszczowa

ul. Wiśniowa 10

o  g  ł  a   s  z  a

przetarg nieograniczony

na wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 10,29m2 znajdującego się na parterze
w budynku Starostwa Powiatowego we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 10 na okres 3 lat z przeznaczeniem na  działalność handlowo-usługową.

1. Cena wywoławcza.

Cena wywoławcza czynszu za najem lokalu użytkowego wynosi 7,00zł. netto za 1m2 powierzchni lokalu + należny podatek VAT .

Oprócz czynszu najemca będzie ponosił koszty energii elektrycznej, wody
i odprowadzenia ścieków.

Stawka czynszu najmu lokalu będzie podlegać waloryzacji w oparciu o wskaźnik wzrostu cen i usług konsumpcyjnych ogłaszany przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w okresach nie krótszych niż jeden rok.

2. Przeznaczenie lokalu.
Lokal przeznaczony jest na działalność handlowo-usługową.

3.Warunki najmu:
- czas trwania umowy najmu od 1 września 2005 do 31 sierpnia  2008r.
- pozostałe warunki najmu w projekcie umowy dołączonej do dokumentów przetargowych.

4. Kryterium wyboru.

Wybór najkorzystniejszej oferty o najwyższej zaproponowanej kwocie stawki czynszowej za 1m2 powierzchni użytkowej lokalu.

5. Forma i termin składania ofert.

Ofert należy składać w formie pisemnej w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie
ul. Wiśniowa 10, pokój 325 (sekretariat II piętro) w zaklejonej kopercie z napisem:

„Pisemny przetarg nieograniczony na wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 10,29m2 znajdującego się na parterze w budynku Starostwa Powiatowego we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 10 na okres 3 lat z przeznaczeniem na działalność
handlowo-usługową”.

Ofertę należy sporządzić na załączonym formularzu ofertowym.

Dokumenty przetargowe (wzór oferty, projekt umowy) można odebrać w Wydziale Administracyjno – Gospodarczym (pokój Nr 226 I piętro) Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.

Oferty należy składać w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10, pokój 325.

Termin składania ofert upływa z dniem 9 sierpnia 2005r. o godz. 11.00 .

Otwarcie ofert  nastąpi w dniu 9 sierpnia 2005r. o godz. 11.15  w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10, pokój 319.

6. Osobą uprawnioną do kontaktu z oferentami jest Pan Zenon Kułaga – Kierownik Wydziału Administracyjno – Gospodarczego (pokój nr 226)
tel. (041) 3944977 w dni robocze w godz. 8.00 – 14.00.

7. Zarząd Powiatu Włoszczowskiego zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Włoszczowa, dnia 15 lipca 2005r.

Sławomir Owczarek
Sławomir Owczarek