2015-10-06

Przetarg pisemny (ofertowy) na sprzedaż ciągnika i sprzętu rolniczego

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie ul. Koniecpolska 40, 29-100Włoszczowa

ogłasza w dniu 05.10.2015r.

przetarg pisemny (ofertowy) na sprzedaż ciągnika i sprzętu rolniczego zgodnie z załączonym wykazem

ogłasza w dniu 05.10.2015r.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 19 października  2015r. o godz. 9,10 w budynku ZSP nr 2 we Włoszczowie  ul. Koniecpolska 40.  Ciągnik i sprzęt rolniczy można oglądać w dniach roboczych ( z wyjątkiem sobót) od 05.10.2015r. do 19.10.2015r. na parkingu ZSP nr 2 we Włoszczowie ul. Koniecpolska 40, po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem Piotrem Macherskim (telefon nr 668-209-151).

Ofertę w zamkniętej kopercie z napisem „Pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż ciagnika i sprzętu rolniczego ”  należy składać w sekretariacie ZSP NR 2 we Włoszczowie lub przesłać pocztą na adres: ZSP nr 2 we Włoszczowie ul. Koniecpolska 40.

w terminie do 19.10.2015r. do godz. 9,00.

Oferta powinna zawierać:

1.    Imię, nazwisko i adres lub nazwę (firmę) i siedzibę oferenta oraz jeśli posiada numer telefonu.

2.    Nazwę ciągnika lub sprzętu rolniczego oraz numer z wykazu

3.    Oferowaną cenę nie niższą niż wywoławcza (podać cyframi i słownie)

4.    Oświadczenie oferenta , że zapoznał się ze stanem przedmiotu przetargu i stan ten  nie budzi jego zastrzeżeń.

5.    Oświadczenie, że nabywca przedmiotu przetargu zobowiązuje się do zapłacenia ceny nabycia w dniu rozpatrzenia i wyboru oferty.

6.    Podpis oferenta.

7.    Osoby fizyczne przestępujące do przetargu winny legitymować się dowodem osobistym. Przedsiębiorcy zobowiązani są przedstawić aktualny odpis z KRS, albo aktualny wpis do ewidencji działalności gospodarczej, a inne osoby prawne aktualny odpis z właściwego rejestru.

- W przetargu mogą uczestniczyć oferenci , którzy złożyli ofertę w zaklejonej kopercie,

posiadający zdolność do czynności prawnych.

- Oferta złożona po terminie podlega zwrotowi bez jej otwarcia.

- Przetarg zostanie rozstrzygnięty na rzecz oferenta, który  złożył ofertę z najwyższą ceną nie

niższą niż cena wywoławcza

- Złożenie jednej oferty wystarczy do odbycia przetargu.

- W przypadku zaoferowania identycznych cen zostanie przeprowadzona aukcja między

oferentami.

- Nabywca przedmiotu przetargu zobowiązany jest do zapłacenia ceny nabycia w dniu

rozpatrzenia i wyboru oferty.

- Wydanie przedmiotu sprzedaży nastąpi niezwłocznie po  otrzymaniu faktury, zapłaceniu

ceny nabycia i okazaniu dowodu wpłaty.

- Odbiór ciągnika i sprzętu dokonuje nabywca we własnym zakresie w godzinach pracy

jednostki, transportem nabywcy i na jego koszt w terminie 14 dni od dnia rozstrzygnięcia

przetargu.

- Odpowiedzialność za zniszczenia powstałe na skutek niewłaściwego załadunku i transportu

nabytego przedmiotu ponosi nabywca.

- Organizator przetargu nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte pojazdu.

- Zakupiony sprzęt nie podlega reklamacji.

Organizatorowi przetargu przysługuje prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

W sprawie przedmiotu przetargu należy kontaktować się z panem Piotrem Macherskim  pod numerem Tel. 668-209-151 w godz. od 8,00 do 15,00.

Dyrektor ZSP nr 2 we Włoszczowie

Marek Ledwoch.