2017-01-02

Zapytanie ofertowe - ,,Organizacja 7-dniowego pobytu beneficjentów projektu STOPIEŃ WYŻEJ"

W związku z realizacją projektu "STOPIEŃ WYŻEJ" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9 - Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.2 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na ,,Organizacja 7-dniowego pobytu beneficjentów projektu STOPIEŃ WYŻEJ" zgodnie z zapytaniem.

Dyrektor PCPR we Włoszczowie
Marcin Chamera
2017-01-02

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-17 08:43:43, zmian dokonał(a): Katarzyna Partyka