Uzgadnianie projektów sieci uzbrojenia terenu

Uzgadnianie projektów sieci uzbrojenia terenu

2. Wymagane dokumenty (składane przez wnioskodawcę):

- pisemny wniosek inwestora lub jego upoważnionego przedstawiciela

- trzy egzemplarze projektu usytuowania sieci uzbrojenia terenu

- orientację położenia projektowanych sieci uzbrojenia terenu w stosunku do sąsiednich terenów i stron świata.

- e-mail: zudp@powiat-wloszczowa.pl;

• opłata skarbowa -17 zł za upoważnienie, pełnomocnictwo (jeżeli występuje działanie w imieniu inwestora), której należy dokonać na konto Nr 59 1020 2733 0000 2102 0003 9578 Urzędu Gminy we Włoszczowie lub w kasie Urzędu Gminy Włoszczowa, ul. Partyzantów 14. Kopię dowodu dokonanej opłaty skarbowej należy dołączyć do wniosku o uzgodnienie.
  • Opłaty naliczane zgodnie z art. 40b i 40d Ustawy Prawo Geodezyjne i Kartograficzne. Opłatę wnosi się przed dokonaniem uzgodnienia.

Wnioski rozpatrywane są na naradach koordynacyjnych.

Nie ma zastosowania

8. Uwagi:

Nie dotyczy.

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej - pokój nr 223 I piętro, tel. 504 753 142.

• Ustawa z dnia 17.05.1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz.U.2015r., poz. 520 ze zm.)
  • Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2013 roku, poz. 267 ze zm.)
  • Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 9 lipca 2014 r. w sprawie udostępniania materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, wydawania licencji oraz wzoru Dokumentu Obliczenia Opłaty (Dz.U. 2014 poz. 917).
  • Ustawa z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (Dz.U. 2012, poz. 1282)

2016-07-11

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-23 10:03:1, zmian dokonał(a): Marcin Chamera