Zapytanie ofertowe „Wyposażenie sal lekcyjnych w sprzęt i pomoce dydaktyczne” dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr3 we Włoszczowie

Zapytanie ofertowe

Powiatowe Centrum Oświaty we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10 29-100 Włoszczowa zaprasza do złożenia ofert w ramach postępowania o udzielenia zamówienia publicznego pn. „ Wyposażenie sal lekcyjnych w sprzęt i pomoce dydaktyczne” dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr3 ul. Wiśniowa 23  we Włoszczowie.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do sal lekcyjnych w sprzęt i pomoce dydaktyczne dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr3 ul. Wiśniowa 23  we Włoszczowie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do zapytania a formularz cenowy Załącznik nr 2 .

Termin realizacji zamówienia – do dnia 26.08.2019

Sposób przygotowania oferty i uczestnictwa w postępowaniu

Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest złożenie oferty wraz z załączonym formularzem cenowym (Załącznik nr 2), Umowa (Załącznik nr 3) oraz Oświadczenia RODO (Załącznik nr 4).

Nieprzedłożenie kompletu dokumentów w terminie będzie skutkowało odrzuceniem oferty.

Miejsce i termin składania ofert.

Oferta powinna być przesłana do dnia 15.07.2019 do godz 11 , drogą pocztową lub osobiście do siedziby Zamawiającego.

Informacja z otwarcia ofert w załączniku

Informacja o wyborze oferty w załączniku.

Powiatowe Centrum Oświaty we Włoszczowie
Dyrektor Powiatowego Centrum Oświaty we Włoszczowie