Zapytanie ofertowe - Zakup i dostawa serwera z oprogramowaniem

1 Przedmiot zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa serwera z oprogramowaniem

1.2 Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego.

1.3 Zamawiający wymaga od Wykonawcy podania w formularzu ofertowym (Załącznik Nr 2 do zapytania ofertowego) pełnych nazw oferowanego sprzętu (producent, typ, model) wraz z jego faktycznymi parametrami technicznymi w taki sposób, by Zamawiający był w stanie stwierdzić czy zaoferowany sprzęt spełnia wymagania określone w specyfikacji technicznej stanowiącej Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego.

1.4 Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania „równoważne” co do przedmiotu zamówienia wskazanego w zapytaniu ofertowym przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać poprzez przedstawienie stosownych dowodów (np. specyfikacji technicznych zawierających nazwę części, zestawienia parametrów, cech i funkcjonalności proponowanego sprzętu równoważnego i oprogramowania), iż oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

1.5 Wykonawca zapewnia, że dostarczony sprzęt jest fabrycznie nowy, kompletny i sprawny, nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE, zgodnie z ustawą z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (tekst jedn. Dz. U. z 2017, poz.1226).

1.6 Wykonawca zapewnia, że dostarczony sprzęt pochodzi z oficjalnych kanałów sprzedaży i dystrybucji producenta na polski rynek.

1.7 Wykonawca zapewnia, że dostarczone oprogramowanie:

- Pochodzi z legalnego źródła i posiada wszystkie składniki potwierdzające legalność ich pochodzenia (np. oryginalne opakowanie, oryginalny nośnik, umowa licencyjna, klucz dostępu itp.),

- Nie narusza ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2017 poz.880 ze zmianami)

- Pochodzi z oficjalnych kanałów sprzedaży i dystrybucji producenta na polski rynek.

2 Termin realizacji zamówienia:

Zamówienie należy zrealizować w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy.

3 Oświadczenia i dokumenty, jakie mają dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu

3.1 Odpowiedzi na powyższe zapytanie ofertowe należy udzielić na formularzu ofertowym - stanowiącym załącznik nr 2 do zapytania ofertowego.

3.2 Do formularza ofertowego należy dołączyć:

3.2.1 Aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

3.2.2 Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i do zawarcia umowy, jeżeli Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik (jeżeli dotyczy) – oryginał lub kopia poświadczona notarialnie;

3.2.5 Deklaracja zgodności CE.

3.3 Cena ofertowa powinna być podana i obliczona z wykorzystaniem załącznika nr 2 do zapytania ofertowego (formularz ofertowy), następująco:

3.3.1 Cena netto ( bez VAT) cyfrowo i słownie, wyrażona w złotych polskich w zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku (grosze)

3.3.2 Stawka i kwota podatku od towarów i usług (VAT)

3.3.3 Cena brutto (z VAT) cyfrowo i słownie, wyrażona w złotych polskich w zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku (grosze) Cena ofertowa powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia, niezbędne dla prawidłowego i pełnego wykonania przedmiotu zamówienia.

3.3.4 Cena może być tylko jedna.

3.3.5 W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisem liczbowym a zapisem słownym ceny oferty, Zamawiający jako wiążący przyjmie zapis słowny, o ile rozbieżność nie wynika z popełnionych omyłek, które można poprawić na podstawie opisu w punkcie 10.6 lit.a-c niniejszego zapytania ofertowego.

3.4 Oferta powinna zostać złożona w zamkniętej w sposób trwały kopercie z oznaczeniem nazwy i adresu Wykonawcy (pieczątka firmowa), opatrzona napisem:

Powiatowe Centrum Oświaty we Włoszczowie

ul. Wiśniowa 10,  29-100 Włoszczowa

„Zakup, dostawa serwera z oprogramowaniem”

NIE OTWIERAĆ PRZED DNIEM 04.03.2020r. przed godziną 10,00.

4 Osobami upoważnionymi do kontaktu z oferentami jest:

- Tomasz Szrek e-mail: biuro@pcowloszczowa.pl

5 Miejsce i termin złożenia oferty:

Oferty (wypełniony formularz  oferty, stanowiący załącznik nr 2 do niniejszego Zapytania oraz wszystkie oświadczenia i dokumenty, należy przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego, osobiście lub za pośrednictwem posłańca do dnia04.03.2020r. do godz. 10:00 lub  do  Powiatowego Centrum Oświaty we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10,       29-100 Włoszczowa do  pokoju 211 (czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30).  (liczy się data wpływu oferty do PCO).

Poniżej informacja o wynikach postępowania.

Powiatowe Centrum Oświaty we Włoszczowie
Dyrektor Powiatowe Centrum Oświaty we Włoszczowie